MIEJSCE 21. ZJAZDU PTO ORAZ III KONGRESU PTTO
WROCŁAWSKIE CENTRUM KONGRESOWE
KOMPLEKS HALI STULECIA
ul. Wystawowa 1
51 – 618 Wrocław

Kompleks Hali Stulecia położony jest w jednym z najstarszych parków miejskich w Europie – Parku Szczytnickim, na obszarze tzw. Wielkiej Wyspy. Jest idealnym miejscem spotkań w centrum Wrocławia, łączącym blisko stuletnią historię ze współczesnością. W jego skład wchodzi prócz historycznego budynku Hali Stulecia, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, także Wrocławskie Centrum Kongresowe wraz z wrocławską Fontanną Multimedialną.

Wrocławskie Centrum Kongresowe to nowoczesny obiekt oferujący wygodne wnętrza, tereny rekreacyjne i możliwość realizacji najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć. Tu właśnie odbywać się będą wykłady, kursy przed- i pozjazdowe oraz otwarcie Zjazdu „Get togehter”.


PRAKTYCZNE INFORMACJE

Cały kompleks jest bardzo dobrze skomunikowany z każdą częścią miasta. Przy Centrum Kongresowym dostępny jest podziemny parking dla samochodów osobowych oraz autokarów. Wjazd na nowy parking możliwy jest od strony ul. Kopernika przez przebudowane skrzyżowanie z ulicą Wróblewskiego.
Polecamy również dojazd komunikacją miejską – tramwajową i autobusową.

Tramwaje linii 1, 2, 4 i 10 w kierunku BISKUPIN – należy wysiąść na przystanku HALA STULECIA

Autobusy linii 145 i 146 w kierunku BARTOSZOWICE / SĘPOLNO – należy wysiąść na przystanku HALA Stulecia


Przy Centrum Kongresowym dostępny jest podziemny parking dla samochodów osobowych oraz autokarów. Wjazd na nowy parking możliwy jest od strony ul. Kopernika przez przebudowane skrzyżowanie z ulicą Wróblewskiego. Cennik dostępny jest na stronie http://parkinghalastulecia.pl/

Plan Hali / Dojazdu

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję